fbpx

סדנת קריירה למציאת עבודה- 27.11.2018- אמיל רוזנבלט

טיפים לגזור ולשמור של מכתב מקדים
17 באוקטובר 2018
למה לוקח מלא זמן למצוא תפקיד בכיר במשאבי אנוש? זהירות: לא למנהלים עם לב חלש.
13 בנובמבר 2018

סדנת קריירה למציאת עבודה- 27.11.2018- אמיל רוזנבלט

Innovation in Job Search
מתי אנשים נופלים לייאוש בחיפוש עבודה? שהדרך שלהם לא ברורה ואין להם את הכלים הנכונים והחדשים ביותר ללכת בדרך… הסדנה הזו נוצרה במיוחד עבורכם, מחפשי עבודה יקרים, ומטרתה למקד אתכם בדרך ולהפוך אותה לברורה מחד ולתת כלים פרקטים וסדר עבודה בתהליך חיפוש העבודה! בין אם אתם כבר נגעתם בייאוש בין אם אתם רק בתחילת הדרך או בעיצומו הגיע הזמן לחסוך הרבה מאוד זמן וכסף ( כי כל חודש שאתם לא עובדים אתם בפועל מפסידים כסף!!! משכורת חודשית!!! )

על הפרק:

מבנה הסדנה

הרשמה מוקדמת

ההרשמה המוקדמת נסגרת ב 22.11.2018
00

ימים


00

שעות


00

דקות


00

שניות


500ש"ח

מחיר להרשמה מוקדמת (ללא מע"מ)

החיבור בין עולם האסטרטגיה לעולם הפרקטיקה הביצועי הופך את הסדנה הזו לסדנה ייחודית וחדשנית.

הסדנה מיועדת עבור מחפשים שיודעים מה התפקיד שהם רוצים ומשם נכנסים לעבודה. בהירות בנושא הרצון זה משהו הרבה יותר עמוק ובד”כ דורש מחקר אישי מעמיק

אין הנחתום מעיד על עיסתו

לכן אני נותן את הבמה לממליצים
“אמיל, עם האנרגיות המטורפות!! השנינות, היצירתיות, החשיבה החיובית מחוץ לקופסה הוביל אותי בתהליך שינוי קריירה… האותנטיות שלו והמיקוד בשילוב האופן הייחודי בה לומדים לבצע הצגה עצמית הובילו אותי לקריירה חדשה. תודה רבה :)”

מעיין אבירם עוז, Project Manager

“הייתי במספר הרצאות של אמיל ובסדנת NLP וחייבת להגיד לכם שהיה מעולה! לאמיל יש את היכולת להכניס אנרגיות באנשים, להרים שפופים ולסייע למתלבטים. אמיל נותן מכל הלב וזה ממש מורגש. ממליצה בחום על הדברים שאמיל עושה.”

סיון קורין, VP HR.

“לאמיל יש את השילוב המוצלח בין הכרה מעמיקה של תהליכי מציאת עבודה בעולם התעסוקה הנוכחי ובין הבנת נפש האדם. מעבר לכלים הפרקטיים שאמיל נותן, שילוב זה מלווה בשמחת חיים, איכפתיות, רצון טוב והרבה אופטימיות.”

בעילום שם, VP Operation

“אמיל הוא ״ה״ מ נ ט ו ר בה׳ הידיעה. יש לו כישורים טבעיים בלגרום לאדם לצאת ממקום של אי ידיעה, בילבול וחוסר שקט פנימי למקום של הכרות עם הרצון הפנימי, הגעה אל הנודע הנכון עבורך והשקט הנפשי. יש לו את היכולת למקד אותך, לפקס אותך ולבנות אסטרטגיה הן בפאן האישי מנטלי והן בפאן העסקי ברמות שמביאות אותך להצלחה מובטחת! והכל באנרגיות טובות ואמונה עצמית.”

סיתונית כהן קסקה, ממנהלת HR לHead Hunter עצמאית.

“אמיל, במהלך חיפוש העבודה הנוכחית שלי פגשתי (וירטואלית) את אמיל. רציתי לעשות מעבר מתחום התקשורת והפרסום לתחום ההייטק וחיפשתי מישהו שיכול להבין את הסיטואציה, מישהו שידע לנתח ולתרגם אותי ולתת כלים מתאימים להמשך החיפוש. אמיל שאל אותי לא מעט שאלות, פנימיות, אישיות, מכוונות ומעצימות, מטרתו הייתה להבין את השאיפות, הרצונות והצרכים שלי, השאלות היו ישירות ברורות ובהירות, לעיתים חודרות ומאתגרות, אבל עם מטרה ברורה ודחיפה להגשמה. תהליך החיפוש הוא תהליך מאתגר אבל בהתבוננות נכונה אפשר ללמוד לא מעט מהדרך. אמיל בוחר להתמקד בזה והוא עושה את זה בחיוך, חן ובהמון אנרגיה חיובית. תודה לאיש ולכובע, תמשיך להעצים ולככב, בהערכה, עמית ”

עמית נחמני, Global HR

מתי ואיפה קורה הקסם

תאריך ה 27.11.2018

שעות הסדנה

 • 09:00 - 14:00

מקסימום

30

משתתפים


עלות הסדנה (ללא מע"מ):

ש"ח580

במקום 770 ש"ח

Innovation in Job Search

להרשמה מוקדמת מלאו את הטופס

אל תפספסו! ההרשמה המוקדמת תסתיים ב 22.11.2018


  במקרה של תקלות במילוי הטופס אתם מוזמנים לפנות טלפונית.

  שיר 050-6883333

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Email Me